Clubrecords

LAATST BIJGEWERKT OP DONDERDAG 5 SEPTEMBER 2020

Het indoorseizoen is weer voorbij dus de clubrecords zijn weer bijgewerkt. Er zijn weer fraaie prestaties geleverd en diverse records aangescherpt.

Mocht er volgens jou iets niet kloppen of heb je andere opmerkingen, meld het dan via clubrecords@avhylas.nl dan kunnen we de lijsten zo compleet mogelijk houden.

Clubrecords

* betekend handtijd

Laatste 10 clubrecords

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp (sprint - ver - kogel) 05-09-2020 Quinten Orij
Jongens pupillen B
1327 punten Hoorn
Verspringen 02-09-2020 Bram Westland
Heren Masters 35
5.68 meter Castricum
3000m 02-09-2020 Nina van Diepen
Meisjes Junioren A
10.40.75 min Castricum
80m horden 29-08-2020 Lana Broers
Meisjes Junioren C
12.35 sec Hilversum
1500m 28-08-2020 Peter Jan Laverman
Heren Masters 35
4.15.83 min Gouda
800m 23-08-2020 Theo van der Schaaf
Heren Masters 65
3.17.81 min Alkmaar
Hink-stap-sprong 23-08-2020 Nick Tijmstra
Jongens Junioren C
9.52 meter Alkmaar
600m 23-08-2020 Quinten Orij
Jongens pupillen B
1.57.38 min Bergen op Zoom
600m 23-08-2020 Quinten Orij
Jongens pupillen A
1.57.38 min Bergen op Zoom
Discus 01-08-2020 Bram Westland
Heren Masters 35
40.26 meter Ede

Jongens mini pupillen

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
600m 04-10-2015 Liam van Hassel 2.14.75 min Alkmaar
4*40m 27-06-2015 Sven, Matthijs, Liam, Mees 31.27 sec Purmerend
40m 06-09-2014 Tim Posthuma de Boer 7.17 sec Castricum
Verspringen 06-09-2014 Tim Posthuma de Boer 3.52 meter Castricum
Balwerpem 17-05-2014 Tim Posthuma de Boer 26.12 meter Warmenhuizen
3 kamp 30-06-2012 Rik Grapendaal 880 punten Heerhugowaard
Hoogspringen 16-06-2012 Rik Grapendaal 0.75 meter Stadskanaal
1000m 10-10-2010 Koen Grapendaal 4.17 min Heerhugowaard

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Kogel 30-11-2010 Koen Grapendaal 5.99 meter Reusel
Balwerpem 31-10-2010 Koen Grapendaal 19.49 meter Enschede
40m 31-10-2010 Koen Grapendaal 7.7 sec * Enschede
600m 30-10-2010 Koen Grapendaal 2.33.07 min Reusel
Hoogspringen 07-03-2010 Koen Grapendaal 0.85 meter Enschede
Verspringen 30-01-2010 Koen Grapendaal 2.56 meter Amsterdam

Meisjes mini pupillen

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Hoogspringen 11-07-2020 Nura van der Linden 0.65 meter Heerhugowaard
Kogel 11-07-2020 Benthe Heerema 3.34 meter Heerhugowaard
3 kamp 17-06-2017 Yenthe Zonneveld 717 punten Den Helder
600m 12-10-2014 Lotte Huisman 2.27.00 min Heerhugowaard
Balwerpem 14-09-2013 Daphne Stoop 18.86 meter Edam
Verspringen 01-06-2013 Daphne Stoop 3.33 meter Den Helder
40m 29-05-2013 Daphne Stoop 7.2 sec * Warmenhuizen
1000m 09-09-1995 Raika Lenaarts 4.05.19 min Heiloo

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Hoogspringen 09-12-2017 Sylke Hidding 0.70 meter Alkmaar
Kogel 09-12-2017 Sylke Hidding 2.12 meter Alkmaar
600m 09-12-2017 Sylke Hidding 2.53.93 min Alkmaar
40m 09-12-2017 Sylke Hidding 8.99 sec Alkmaar

Jongens pupillen C

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp 27-06-2015 Tim Posthuma de Boer 1420 punten Purmerend
600m 06-10-2013 Levy Folmer 2.06.32 min Alkmaar
4*40m 14-09-2013 Rik, Marijn, Kayo, Levi 28.57 sec Edam
Balwerpem 04-09-2011 Milan Bouwer 35.35 meter Alkmaar
Hoogspringen 03-08-1996 Tom Heijens 1.02 meter Zaandam
1000m 16-09-1995 Tom Heijens 3.39.05 min Zaandam
Kogel 16-09-1995 Tom Heijens 7.54 meter Heerhugowaard
40m 30-06-1990 Joost Moreels 6.5 sec * Oud-Beijerland
Verspringen 21-04-1990 Menno van Maris 4.02 meter Oud-Beijerland

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp 08-12-2018 Bram Groskamp 839 punten Alkmaar
Balwerpem 27-10-2013 Rik Grapendaal 27.56 meter Enschede
Hoogspringen 26-10-2013 Rik Grapendaal 0.95 meter Bergen op Zoom
600m 11-12-2004 Arnoud Baars 2.30.04 min Alkmaar
Kogel 09-12-1995 Dennis Impink 6.52 meter Oud-Beijerland
1000m 20-03-1994 Leon Dekker 3.58.08 min Den Haag
40m 16-12-1989 Joost Moreels 6.6 sec * Oud-Beijerland
Verspringen 25-11-1989 Joost Moreels 3.59 meter Oud-Beijerland

Meisjes pupillen C

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
4*40m 08-04-2017 Lieke, Lindy, Femke, Eline 33.71 sec Castricum
Balwerpem 20-09-2014 Daphne Stoop 29.42 meter Beverwijk
Verspringen 20-09-2014 Daphne Stoop 3.73 meter Beverwijk
3 kamp 20-09-2014 Daphne Stoop 1480 punten Beverwijk
40m 17-05-2014 Daphne Stoop 6.8 sec * Warmenhuizen
600m 26-09-1999 Carola van Wagtendonk 2.13.00 min Alkmaar
1000m 07-09-1996 Raika Lenaarts 3.43.04 min Heiloo
Hoogspringen 31-08-1996 Raika Lenaarts 1.00 meter Hoorn
Kogel 31-08-1996 Raika Lenaarts 7.23 meter Hoorn

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp 08-12-2018 Sylke Hidding 660 punten Alkmaar
600m 08-12-2018 Sylke Hidding 2.39.46 min Alkmaar
Hoogspringen 28-01-2017 Femke Hidding 0.90 meter Wieringerwerf
1000m 24-03-1996 Raika Lenaarts 4.02.07 min Den Haag
Kogel 09-12-1995 Raika Lenaarts 7.44 meter Oud-Beijerland
40m 09-12-1995 Raika Lenaarts 6.8 sec * Oud-Beijerland

Jongens pupillen B

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp (sprint - ver - kogel) 05-09-2020 Quinten Orij 1327 punten Hoorn
600m 23-08-2020 Quinten Orij 1.57.38 min Bergen op Zoom
4*40m 21-04-2018 Jitte, Luuk, Luuk, Tom 26.18 sec Warmenhuizen
3 kamp (sprint - ver - bal) 16-04-2016 Tim Posthuma de Boer 1509 punten Den Helder
1000m 14-06-2014 Levy Folmer 3.28.10 min Heerhugowaard
Balwerpem 17-08-2008 Willem Grapendaal 34.70 meter Alkmaar
Kogel 05-09-1998 Roel Boorsma 7.75 meter Hoorn
Verspringen 28-09-1996 Tom Heijens 4.07 meter Alkmaar
Hoogspringen 03-08-1996 Tom Heijens 1.02 meter Zaandam
40m 13-05-1995 Robbin Asseler 6.01 sec Alkmaar

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp 22-10-2017 Sven Mulder 1130 punten Enschede
Kogel 27-10-2012 Koen Grapendaal 6.57 meter Reusel
Hoogspringen 19-12-1998 Maarten Farenhorst 1.05 meter Alkmaar
1000m 19-03-1995 Leon Dekker 3.46.02 min Den Haag
40m 10-12-1994 Robin Asseler 6.6 sec * Alkmaar
Verspringen 10-12-1994 Robin Asseler 3.55 meter Alkmaar

Meisjes pupillen B

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
600m 23-09-2018 Femke Hidding 2.16.04 min Alkmaar
4*40m 16-09-2017 Amy, Micky, Isa, Wendy 25.96 sec Edam
3 kamp 02-07-2017 Micky Kraakman 1374 punten Edam
Verspringen 04-10-2015 Daphne Stoop 3.98 meter Alkmaar
40m 23-09-2000 Carola van Wagtendonk 6.05 sec Alkmaar
1000m 27-09-1997 Raika Lenaarts 3.33.05 min Alkmaar
Hoogspringen 02-08-1997 Raika Lenaarts 1.17 meter Zaandam
Balwerpem 02-08-1997 Raika Lenaarts 32.84 meter Zaandam
Kogel 14-06-1997 Raika Lenaarts 7.09 meter Den Helder

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Hoogspringen 12-03-2017 Micky Kraakman 1.10 meter Alkmaar
600m 15-10-2000 Carola van Wagtendonk 2.11.08 min Zaandam
3 kamp 15-10-2000 Carola van Wagtendonk 1265 punten Zaandam
40m 18-03-2000 Carola van Wagtendonk 6.05 sec Grootebroek
Kogel 23-03-1997 Raika Lenaarts 6.80 meter Den Haag
Verspringen 23-03-1997 Raika Lenaarts 3.58 meter Den Haag
1000m 23-03-1997 Raika Lenaarts 3.24.49 min Den Haag

Jongens pupillen A

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
600m 23-08-2020 Quinten Orij 1.57.38 min Bergen op Zoom
Vortex 26-05-2019 Sven Mulder 36.06 meter Soest
4*60m 07-07-2018 Olivier, Tim, Mika, Jelle 35.14 sec Hoorn
3 kamp 06-06-2015 Jelte van Es 1789 punten Heerhugowaard
1000m 06-04-2014 Luca van Diepen 3.11.77 min Hoorn
Hoogspringen 27-06-1999 Rody Kiekens 1.45 meter Alkmaar
Balwerpem 13-06-1998 Tom Heijens 42.96 meter Hoorn
60m 23-09-1995 Bram Westland 8.4 sec * Den Helder
Verspringen 01-07-1989 Thijs Nagel 4.71 meter Oud-Beijerland
Kogel 03-06-1989 Rudmer Heerema 9.91 meter Oud-Beijerland

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3 kamp 03-03-2019 Sven Mulder 1373 punten NK
50m 13-02-2000 Maarten Farenhorst 7.7 sec * Dordmund
Kogel 11-12-1999 Roel Boorsma 9.12 meter Alkmaar
1000m 23-03-1998 Tom Heijens 3.22.05 min Den Haag
60m 23-03-1998 Tom Heijens 9.24 sec Den Haag
40m 14-12-1996 Robbin Asseler 6.3 sec * Alkmaar
Verspringen 17-01-1990 Thijs Nagel 4.45 meter Oud-Beijerland
Hoogspringen 25-02-1989 Thijs Nagel 1.03 meter Oud-Beijerland

Meisjes pupillen A

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
4*60m 28-09-2019 Amy, Femke, Wendy, Micky 34.23 sec Amstelveen
600m 08-07-2017 Lana Broers 1.57.01 min Lisse
Verspringen 28-05-2017 Lana Broers 4.55 meter Soest
60m 14-09-2002 Carola van Wagtendonk 8.4 sec * Heiloo
3 kamp 10-08-2002 Carola van Wagtendonk 1837 punten Zaandam
1000m 09-10-1999 Raika Lenaarts 3.10.08 min Rotterdam
Hoogspringen 12-09-1999 Raika Lenaarts 1.35 meter Haarlem
Kogel 16-07-1999 Raika Lenaarts 9.81 meter Alkmaar
Balwerpem 29-05-1999 Raika Lenaarts 35.58 meter Den Helder

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m 28-10-2017 Lana Broers 8.82 sec Dordrecht
Hoogspringen 22-10-2017 Lana Broers 1.35 meter Enschede
Kogel 22-10-2017 Lana Broers 8.46 meter Enschede
3 kamp 22-10-2017 Lana Broers 1818 punten Enschede
Verspringen 18-02-2017 Lana Broers 4.32 meter Amsterdam
40m 23-02-2002 Carola van Wagtendonk 6.1 sec * Grootebroek
600m 23-12-2001 Carola van Wagtendonk 2.00.42 min Den Helder
50m 25-03-2001 Carola van Wagtendonk 7.8 sec * Dordmund
1000m 14-03-1999 Raika Lenaarts 3.19.07 min Den Haag

Jongens Junioren D

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
1000m 04-09-2016 Luca van Diepen 2.51.81 min Amsterdam
800m 24-04-2015 Luca van Diepen 2.22.55 min Alkmaar
600m 02-10-2005 Mark de Rijk 1.41.08 min Alkmaar
Kogel 18-08-2001 Rody Kiekens 11.32 meter Zaandam
7 kamp 23-09-2000 Tom Heijens 3964 punten Gemert
400m 10-09-2000 Bart van der Gragt 12.4 sec * Harderwijk
Speer 17-06-2000 Tom Heijens 40.29 meter Heerhugowaard
4*80m 14-09-1996 Michiel/Bram/Bas/Frank 42.52 sec Ede
80m 29-06-1991 Thijs Nagel 10.3 sec * Oud-Beijerland
Verspringen 22-06-1991 Thijs Nagel 5.31 meter Oud-Beijerland
Discus 10-09-1989 Richard Klein 30.04 meter Oud-Beijerland
Hoogspringen 10-09-1989 Richard Klein 1.65 meter Oud-Beijerland
Balwerpem 16-04-1988 Magiel Nieuwedijk 38.09 meter Oud-Beijerland

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m horden 25-01-2020 Tim Posthuma de Boer 9.53 sec Apeldoorn
Verspringen 25-01-2020 Tim Posthuma de Boer 5.02 meter Apeldoorn
800m 06-02-2016 Luca van Diepen 2.14.37 min Apeldoorn
50m horden 11-12-2005 Jerno Viergever 9.44 sec Alkmaar
Kogel 28-10-2001 Rody Kiekens 10.77 meter Enschede
600m 15-10-2000 Bart van der Gragt 1.51.01 min Amsterdam
3 kamp 15-10-2000 Bart van der Gragt 1769 punten Amsterdam
50m 15-10-2000 Bart van der Gragt 7.01 sec Amsterdam
Hoogspringen 14-03-1999 Tom Heijens 1.55 meter Den Haag
1000m 22-03-1998 Tim de Gelder 3.11.56 min Den Haag
60m 24-03-1996 Frank Hilberts 8.42 sec Den Haag
40m 10-12-1994 Menno van Maris 5.09 sec Oud-Beijerland

Meisjes Junioren D

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
6 kamp 10-06-2019 Lana Broers 3573 punten Amstelveen
60m 01-06-2019 Lana Broers 8.23 sec Hengelo
60m horden 25-05-2019 Lana Broers 9.50 sec Heiloo
Verspringen 25-05-2019 Lana Broers 4.93 meter Heiloo
4*60m 16-05-2009 Melissa, Demi, Nadia, Laura 32.80 sec Den Helder
Kogel 22-09-2001 Raika Lenaarts 13.39 meter Emmen
Speer 09-09-2001 Raika Lenaarts 35.72 meter Amsterdam
1000m 14-07-2001 Raika Lenaarts 3.03.60 min Heusden
600m 01-07-2001 Raika Lenaarts 1.39.05 min Haarlem
Discus 04-09-1999 Fleur Beijnes 31.33 meter Utrecht
800m 27-04-1999 Marjolein Lek 2.42 min Alkmaar
Hoogspringen 26-09-1998 Kirsty Mann 1.50 meter Alkmaar
Balwerpem 16-04-1988 Iris Schoen 26.22 meter Oud-Beijerland

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
4*50m 25-01-2020 Amy, Wendy, Sarah, Lisa 28.44 sec Apeldoorn
60m 12-10-2019 Lana Broers 8.24 sec Assendelft
Kogel 12-10-2019 Lana Broers 12.00 meter Assendelft
3 kamp 03-03-2019 Lana Broers 1755 punten Assendelft
60m horden 03-03-2019 Lana Broers 9.45 sec Assendelft
Verspringen 03-03-2019 Lana Broers 4.68 meter Assendelft
50m 22-12-2018 Lana Broers 7.50 sec Utrecht
50m horden 22-12-2018 Lana Broers 8.52 sec Utrecht
40m 07-12-2002 Carola van Wagtendonk 5.08 sec Alkmaar
800m 26-02-2000 Raika Lenaarts 2.29.05 min Dordmund
Hoogspringen 14-03-1999 Kirsty Mann 1.50 meter Den Haag
600m 24-03-1996 Jose Jansma 1.49.00 min Den Haag

Jongens Junioren C

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Hink-stap-sprong 23-08-2020 Nick Tijmstra 9.52 meter Alkmaar
1500m steeple 26-08-2018 Luca van Diepen 4.37.70 min Amsterdam
800m 04-07-2018 Luca van Diepen 2.04.40 min Castricum
100m horden 02-09-2017 Ma 13.78 sec Assen
1000m 23-07-2004 Niels van Kaam 2.47.85 min Heiloo
600m 29-09-2002 Bart van der Gragt 1.29.04 min Alkmaar
Hoogspringen 29-09-2002 Bart van der Gragt 1.76 meter Alkmaar
8 kamp 15-09-2002 Bart van der Gragt 5769 punten Barendrecht
100m 14-09-2002 Bart van der Gragt 11.64 sec Barendrecht
1500m 02-09-2002 Tom Wiggers 4.18.79 min Taipei
300m horden 25-08-2002 Bart van der Gragt 40.37 sec Amsterdam
1609m 16-08-2002 Tom Wiggers 4.41.09 min Alkmaar
150m 11-08-2002 Bart van der Gragt 18.21 sec Santpoort-Noord
200m 14-06-2002 Bart van der Gragt 23.9 sec * Hoorn
300m 14-06-2002 Bart van der Gragt 38.6 sec * Hoorn
Speer 23-09-2001 Robbin Asseler 46.36 meter Alkmaar
Discus 11-09-1999 Bram Westland 44.25 meter Uden
4*100m 11-09-1999 Bram, Franz, Ruben, Ruud 48.23 sec Uden
Kogel 26-08-1996 Dennis Bleeker 14.01 meter Amsterdam
Polsstokhoogspringen 25-08-1996 Maurice Sanderss 3.03 meter Amsterdam
Verspringen 14-07-1993 Thijs Nagel 6 meter Darmstad

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Verspringen 26-01-2003 Rody Kiekens 5.33 meter Zuidbroek
Polsstokhoogspringen 26-01-2003 Rody Kiekens 2.20 meter Zuidbroek
60m 27-10-2002 Bart van der Gragt 7.6 sec * Enschede
60m horden 27-10-2002 Bart van der Gragt 8.8 sec * Enschede
3 kamp 23-02-2002 Bart van der Gragt 2066 punten Grootebroek
600m 23-12-2001 Bart van der Gragt 1.41.36 min Den Helder
50m horden 24-03-2001 Bart van der Gragt 8.00 sec Texel
50m 17-12-2000 Gary Strunks 6.08 sec Franeker
40m 14-12-1996 Frank Hilberts 5.05 sec Alkmaar
Kogel 24-03-1996 Dennis Bleeker 12.83 meter Den Haag
800m 24-03-1996 Dennis Bleeker 2.11.09 min Den Haag
1500m 21-03-1993 Gurbe van der Schaaf 4.46.01 min Den Haag
Hoogspringen 01-12-1990 Richard Klein 1.75 meter Oud-Beijerland

Meisjes Junioren C

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
80m horden 29-08-2020 Lana Broers 12.35 sec Hilversum
150m 01-09-2019 Lana Broers 19.90 sec Amsterdam
300m horden 15-06-2019 Lana Broers 48.63 sec Lisse
300m 28-08-2016 Nina van Diepen 44.42 sec Amsterdam
200m 27-04-2007 Anna Lindaya 26.7 sec * Alkmaar
Speer 07-09-2003 Raika Lenaarts 35.35 meter Alkmaar
1500m 18-07-2003 Raika Lenaarts 4.39.40 min Utrecht
1000m 20-06-2003 Raika Lenaarts 2.52.03 min Heerhugowaard
800m 04-06-2003 Raika Lenaarts 2.15.67 min Amersfoort
600m 16-08-2002 Raika Lenaarts 1.37.04 min Alkmaar
7 kamp 19-05-2002 Raika Lenaarts 4146 punten Haarlem
4*80m 15-09-2001 Kirsty, Yvonne, Fleur, Marjolein 41.43 sec Heerhugowaard
Discus 01-09-2001 Fleur Beijnes 40.64 meter Doetinchem
Kogel 25-08-2001 Fleur Beijnes 13.73 meter Amsterdam
Hoogspringen 16-06-2001 Kirsty Mann 1.65 meter Beverwijk
80m 10-06-1995 Afke Nonhebel 10.58 sec Hoorn
Verspringen 06-05-1989 Marije Maas 5.17 meter  

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m horden 26-01-2020 Lana Broers 9.26 sec Apeldoorn
300m 26-01-2020 Lana Broers 44.11 sec Apeldoorn
3 kamp 01-12-2019 Lana Broers 1783 punten NK
60m horden 24-11-2019 Lana Broers 9.40 sec Assendelft
60m 12-10-2019 Lana Broers 8.24 sec Assendelft
400m 06-02-2016 Nina van Diepen 63.34 sec Apeldoorn
Verspringen 29-01-2006 Desire Melchiot 5.01 meter Groningen
800m 01-03-2003 Raika Lenaarts 2.18.87 min Gent
600m 26-01-2003 Raika Lenaarts 1.38.21 min Zuidbroek
1500m 15-01-2003 Raika Lenaarts 4.47.79 min Gent
40m 07-12-2002 Carola van Wagtendonk 5.08 sec Alkmaar
1000m 20-01-2002 Raika Lenaarts 3.06.22 min Zuidbroek
Hoogspringen 08-12-2001 Raika Lenaarts 1.50 meter Alkmaar
50m 03-11-2001 Raika Lenaarts 7.02 sec Ookmeer
50m horden 24-03-2001 Kirsty Mann 8.49 sec Texel
Kogel 20-01-2001 Fleur Beijnes 13.73 meter Zuidbroek

Jongens Junioren B

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
5000m baan 03-08-2019 Rob Nijssen 16.24.71 min België
10km 10-02-2019 Rob Nijssen 34.33 min Schoorl
150m 23-09-2018 Mark Dekker 18.68 sec Alkmaar
600m 23-09-2018 Mark Dekker 1.44.95 min Alkmaar
400m 03-07-2016 Sem Verwey 49.19 sec Breda
4*100m 12-06-2016 Mark R, Sem, Ronaldinho, Mark D 45.20 sec Heerhugowaard
100m 16-06-2013 Tijmen de Hart 11.29 sec Harderwijk
1609m 09-07-2010 Menno Munster 4.41.68 min Alkmaar
Speer 28-06-2009 Thomas van Ophem 57.39 meter Emmeloord
2000m steeple 08-07-2007 Dion Kramer 6.20.09 min Utrecht
1000m 29-04-2005 Niels van Kaam 2.42.07 min Alkmaar
Hoogspringen 03-10-2004 Tom Heijens 1.91 meter Alkmaar
3000m 12-06-2004 Tom Wiggers 8.27.01 min Leiden
1500m 29-05-2004 Tom Wiggers 3.53.65 min Duffel
800m 20-05-2004 Tom Wiggers 1.55.50 min Vught
400m horden 27-06-2003 Bart van der Gragt 55.62 sec Lisse
200m 29-05-2003 Bart van der Gragt 22.94 sec Heiloo
110m horden 11-05-2003 Bart van der Gragt 14.03 sec Heerhugowaard
Discus 24-06-2001 Bram Westland 45.36 meter Uden
Kogel 26-05-2001 Bram Westland 15.14 meter Heerhugowaard
Kogelslingeren 09-07-1999 Paul Boorsma 39.14 meter Heiloo
9 kamp 27-09-1998 Dennis Bleeker 5607 punten Alkmaar
Polsstokhoogspringen 26-09-1998 Maurice Sanders 3.80 meter Alkmaar
300m horden 29-05-1998 Bouke van der Schaaf 42.04 sec Amstelveen
Verspringen 01-09-1995 Edwin van der Schaaf 6.47 meter Alkmaar
Hink-stap-sprong 13-08-1995 Edwin van der Schaaf 12.61 meter Heerhugowaard

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m horden 30-12-2017 Ma 8.54 sec Amsterdam
60m 28-02-2016 Sem Verwey 7.38 sec NK
400m 28-02-2016 Sem Verwey 51.32 sec NK
200m 06-02-2016 Sem Verwey 23.71 sec Apeldoorn
800m 15-12-2013 Jeroen Swinkels 2.00.56 min Dordmund
Hoogspringen 21-01-2012 Niek Reijmers 1.82 meter Zoetermeer
3 kamp 07-12-2002 Bart van der Gragt 1754 punten Alkmaar
1000m 23-12-2001 Tom Bellord 3.00.24 min Den Helder
40m 08-12-2001 Erik Veldhoen 5.02 sec Alkmaar
Verspringen 20-02-2000 Franz Pronk 6 meter Dordmund
Kogel 21-02-1998 Dennis Bleeker 15.02 meter Den Haag
Polsstokhoogspringen 15-02-1998 Maurice Sanders 3.50 meter Dordmund
Hink-stap-sprong 05-02-1995 Edwin van der Schaaf 12.06 meter Amsterdam
50m 05-02-1995 Edwin van der Schaaf 6.5 sec * Amsterdam
50m horden 05-02-1995 Edwin van der Schaaf 7.6 sec * Amsterdam

Meisjes Junioren B

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Hink-stap-sprong 21-05-2017 Anke Schoen 10.41 meter Amsterdam
Polsstokhoogspringen 08-05-2016 Michelle van Dorth 2.00 meter Amsterdam
400m horden 04-07-2014 Floortje van Kampen 1.05.55 sec Amsterdam
600m 02-08-2013 Jetske van Kampen 1.41.59 min Heiloo
3000m 20-05-2012 Danielle van Dorth 11.18.37 min Grootebroek
1500m 18-07-2003 Raika Lenaarts 4.39.40 min Utrecht
Hoogspringen 28-06-2003 Kirsty Mann 1.72 meter Lisse
800m 28-06-2003 Yvonne Hak 2.14.67 min Lisse
1000m 20-06-2003 Raika Lenaarts 2.52.03 min Heerhugowaard
100m horden 09-06-2003 Kirsty Mann 15.10 sec Lisse
Speer 15-09-2002 Raika Lenaarts 33.90 meter Rijnmond
4*100m 07-04-2002 Marjolein, Kirsty, Yvonne, Amy 51.00 sec Alkmaar
Kogel 13-03-2002 Fleur Beijnes 14.14 meter Heerhugowaard
Discus 01-09-2001 Fleur Beijnes 40.64 meter Doetinchem
7 kamp 26-09-1998 Marjolein de Jong 4041 punten Alkmaar
300m horden 12-06-1998 Marjolein de Jong 46.62 sec Vught
100m 15-05-1998 Marjolein de Jong 12.04 sec Den Helder
200m 15-05-1998 Marjolein de Jong 25.7 sec * Den Helder
400m 23-06-1996 Laura Lenaarts 58.85 sec Hoorn
Verspringen 06-05-1989 Marije Maas 5.17 meter  

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m 12-10-2019 Lana Broers 8.24 sec Assendelft
Hink-stap-sprong 16-02-2008 Desire Melchiot 10.74 meter Gent
Verspringen 29-01-2006 Desire Melchiot 5.01 meter Groningen
Hoogspringen 15-02-2003 Kirsty Mann 1.67 meter Gent
800m 15-02-2003 Yvonne Hak 2.18.40 min Gent
1500m 15-01-2003 Raika Lenaarts 4.47.79 min Gent
60m horden 20-01-2002 Kirsty Mann 9.64 sec Zuidbroek
1000m 20-01-2002 Raika Lenaarts 3.06.22 min Zuidbroek
50m 24-03-2001 Amy Burger 7.22 sec Texel
50m horden 24-03-2001 Anne Baljeu 9.11 sec Texel
200m 04-03-2001 Amy Burger 28.0 sec * Dordmund
400m 17-02-1996 Laura Lenaarts 59.70 sec Den Haag
Kogel 20-03-1994 Annet Brons 11.46 meter Den Haag

Jongens Junioren A

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
5000m baan 03-08-2019 Rob Nijssen 16.24.71 min België
150m 31-08-2018 Mark Roosien 17.57 sec Grootebroek
200m 14-08-2016 Tijmen de Hart 22.32 sec Alkmaar
400m 03-07-2016 Sem Verwey 49.19 sec Breda
100m 13-09-2015 Tijmen de Hart 11.17 sec Bergen op Zoom
1609m 09-07-2010 Menno Munster 4.41.68 min Alkmaar
Speer 22-05-2010 Thomas van Ophem 58.80 meter Hoorn
Hink-stap-sprong 28-05-2007 Loek Bellord 13.28 meter Lisse
4*200m 08-10-2006 Sean,Martijn, Loek, Tom 1.41.01 sec Alkmaar
110m horden 02-07-2006 Bart van der Gragt 14.93 sec Bergen op Zoom
3000m steeple 02-09-2005 Tom Bellord 10.23.08 min Alkmaar
1000m 10-06-2005 Tom Bellord 2.39.68 min Castricum
4*100m 05-06-2005 Tom, Remco, Gary, Bart 45.03 sec Amsterdam
3000m 12-06-2004 Tom Wiggers 8.27.01 min Leiden
1500m 29-05-2004 Tom Wiggers 3.53.65 min Duffel
800m 20-05-2004 Tom Wiggers 1.55.50 min Vught
Discus 27-07-2003 Bram Westland 44.00 meter Lisse
Verspringen 27-07-2003 Bram Westland 6.83 meter Lisse
Kogel 20-06-2003 Bram Westland 14.74 meter Heerhugowaard
400m horden 17-05-2003 Bart van der Gragt 55.66 sec Hoorn
600m 09-09-2002 Bart van der Gragt 1.29.04 min Alkmaar
2000m 17-05-2002 Tom Bellord 6.30.04 min Den Helder
10 kamp 03-06-2000 Dennis Bleeker 6140 punten Heerhugowaard
Kogelslingeren 02-04-2000 Paul Boorsma 36.24 meter Alkmaar
Polsstokhoogspringen 26-09-1998 Maurice Sanders 3.80 meter Alkmaar
10km 26-10-1997 Joost Pluijmen 34.28 min Edam
Hoogspringen 17-08-1996 Edwin van der Schaaf 2.00 meter Eindhoven

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
200m 11-02-2018 Mark Roosien 23.42 sec NK
400m 06-03-2016 Jeroen Swinkels 50.52 sec Dordmund
800m 07-03-2015 Jeroen Swinkels 1.58.00 min NK
1500m 24-01-2015 Jeroen Swinkels 4.13.29 min Zwolle
60m 28-12-2014 Tijmen de Hart 7.30 sec Gent
Hink-stap-sprong 27-01-2007 Loek Bellord 12.93 meter Groningen
60m horden 10-12-2005 Bart van der Gragt 8.81 sec Alkmaar
7 kamp 03-02-2002 Bram Westland 4151 punten Gent
Verspringen 03-02-2002 Bram Westland 6.35 meter Gent
1000m 03-02-2002 Bram Westland 2.49.11 min Gent
Kogel 20-01-2002 Bram Westland 13.03 meter Zuidbroek
Polsstokhoogspringen 15-02-1998 Maurice Sanders 3.50 meter Dordmund
Hoogspringen 08-12-1996 Edwin van der Schaaf 1.09 meter Den Haag

Meisjes Junioren A

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3000m 02-09-2020 Nina van Diepen 10.40.75 min Castricum
150m 03-08-2018 Michelle van Dorth 21.69 sec Utrecht
7 kamp 10-06-2018 Michelle van Dorth 3078 punten Gemert
800m 27-05-2017 Jetske van Kampen 2.12.53 min Oordegem
Hink-stap-sprong 21-05-2017 Anke Schoen 10.41 meter Amsterdam
Polsstokhoogspringen 08-05-2016 Michelle van Dorth 2.00 meter Amsterdam
Zweedse estafette 15-04-2016 Nina, Jetske, Dieuwertje, Floortje 2.29.03 sec Den Helder
Speer 05-07-2014 Noortje Wittink 32.62 meter Amsterdam
1500m 18-07-2003 Raika Lenaarts 4.39.40 min Utrecht
Hoogspringen 28-06-2003 Kirsty Mann 1.72 meter Lisse
1000m 20-06-2003 Raika Lenaarts 2.52.03 min Heerhugowaard
100m horden 09-06-2003 Kirsty Mann 15.33 sec Heerhugowaard
Kogelslingeren 26-04-2002 Linda Boorsma 26.32 meter Alkmaar
4*100m 07-04-2002 Marjolein, Kirsty, Yvonne, Amy 51.00 sec Alkmaar
Discus 01-09-2001 Fleur Beijnes 40.64 meter Doetinchem
400m 22-08-1999 Marjolein de Jong 55.38 sec Tilburg
200m 12-06-1999 Marjolein de Jong 25.98 sec Zevenaar
100m 28-05-1999 Marjolein de Jong 12.2 sec * Heerhugowaard
400m horden 13-05-1999 Marjolein de Jong 1.02.18 sec Vught
Kogel 25-04-1999 Linda van Putten 10.52 meter Grootebroek
Verspringen 25-04-1999 Marjolein de Jong 5.28 meter Grootebroek

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m 12-10-2019 Lana Broers 8.24 sec Assendelft
800m 28-01-2017 Jetske van Kampen 2.12.32 min Zwolle
Hink-stap-sprong 16-02-2008 Desire Melchiot 10.74 meter Gent
Verspringen 29-01-2006 Desire Melchiot 5.01 meter Groningen
Hoogspringen 15-02-2003 Kirsty Mann 1.67 meter Gent
1500m 15-01-2003 Raika Lenaarts 4.47.79 min Gent
1000m 20-01-2002 Raika Lenaarts 3.06.22 min Zuidbroek
50m 24-03-2001 Margriet de Jong 7.56 sec Texel
50m horden 24-03-2001 Margriet de Jong 8.98 sec Texel
200m 23-01-1999 Marjolein de Jong 26.22 sec Dordmund
400m 23-01-1999 Marjolein de Jong 57.05 sec Dordmund
Kogel 23-03-1997 Laura Lenaarts 9.14 meter Den Haag

Dames Senioren

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
1500m 03-08-2019 Jetske van Kampen 4.23.91 min Ninove
800m 13-07-2019 Jetske van Kampen 2.07.05 min Roterdam
1000m 18-05-2019 Jetske van Kampen 2.45.65 min Lisse
Zweedse estafette 13-07-2018 Jetske, Floortje, Nina, Dieuwertje 2.22.33 sec Hoorn
7 kamp 10-06-2018 Michelle van Dorth 3078 punten Gemert
4*400m 18-06-2017 Diewertje, Danielle, Jetske, Floort 4.07.62 sec Hilversum
Kogelslingeren 18-06-2017 Fiona Lindaya 19.11 meter Hilversum
Hink-stap-sprong 21-05-2017 Anke Schoen 10.41 meter Amsterdam
Polsstokhoogspringen 08-05-2016 Michelle van Dorth 2.00 meter Amsterdam
150m 09-05-2015 Franka Hoogeboom 19.15 sec Lisse
200m 27-07-2014 Franka Hoogeboom 25.34 sec NK
100m 05-07-2014 Franka Hoogeboom 12.33 sec Oordegem
21,1km 14-10-2007 Lornah Kiplagat 1.06.25 min Udine
20km 14-10-2007 Lornah Kiplagat 1.02.57 min Udine
16,1km 17-09-2006 Lornah Kiplagat 50.54 min Zaandam
5000m weg 28-03-2004 Lornah Kiplagat 14.46 min Brunsum
10km 23-08-2003 Lornah Kiplagat 30.12.53 min Parijs
5000m baan 05-08-2003 Lornah Kiplagat 14.56.43 min Stockholm
Hoogspringen 28-06-2003 Kirsty Mann 1.72 meter Lisse
100m horden 09-06-2003 Kirsty Mann 15.30 sec Heerhugowaard
3000m 26-05-2003 Lornah Kiplagat 8.44.91 min Nijmegen
Verspringen 13-04-2003 Valentina Pylina 5.39 meter Alkmaar
42,2km 26-01-2003 Lornah Kiplagat 2.22.22 min Osaka
Speer 15-09-2002 Raika Lenaarts 33.90 meter Rijnmond
4*100m 07-04-2002 Marjolein, Kirsty, Yvonne, Amy 51.00 sec Alkmaar
Discus 01-09-2001 Fleur Beijnes 40.64 meter Doetinchem
400m 22-08-1999 Marjolein de Jong 55.38 sec Tilburg
400m horden 13-05-1999 Marjolein de Jong 1.02.18 sec Vught
Kogel 25-04-1999 Linda van Putten 10.52 meter Grootebroek
1609m 28-04-1995 Monique Kroon 5.50.07 min Alkmaar

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
800m 27-01-2018 Jetske van Kampen 2.08.19 min Zwolle
1500m 28-01-2017 Dani 4.56.72 min Zwolle
50m 14-01-2017 Franka Hoogeboom 6.90 sec Dordrecht
200m 04-01-2015 Franka Hoogeboom 26.04 sec Dordmund
60m 12-01-2014 Franka Hoogeboom 7.83 sec Amsterdam
Hink-stap-sprong 16-02-2008 Desire Melchiot 10.74 meter Gent
Verspringen 29-01-2006 Desire Melchiot 5.01 meter Groningen
Hoogspringen 15-02-2003 Kirsty Mann 1.67 meter Gent
1000m 20-01-2002 Raika Lenaarts 3.06.22 min Zuidbroek
400m 23-01-1999 Marjolein de Jong 57.05 sec Dordmund

Heren Senioren

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Zweedse estafette 16-06-2019 Sem, Paul, Tijmen, Mark 1.59.83 sec Breda
Kogelslingeren 13-04-2019 Bram Westland 36.82 meter Steenbergen
4*200m 28-09-2018 Tijmen, Mark, Paul, Kars 1.30.99 sec Warmenhuizen
150m 31-08-2018 Tijmen de Hart 16.47 sec Grootebroek
400m horden 14-07-2018 Paul van der Gragt 52.88 sec Grootebroek
200m 15-06-2018 Tijmen de Hart 22.30 sec Heerhugowaard
800m 23-06-2017 Jeroen Swinkels 1.51.07 min Utrecht
Kogel 18-06-2017 Bram Westland 13.68 meter Hilversum
4*400m 18-06-2017 Sem, Jelle, Paul, Jeroen 3.21.87 sec Hilversum
100m 18-06-2017 Tijmen de Hart 10.94 sec Hilversum
400m 03-07-2016 Sem Verwey 49.19 sec Breda
4*100m 29-05-2016 Tijmen, Sem, Paul, Frank 43.58 sec Lisse
5 kamp 04-10-2015 Bram Westland 2824 punten Alkmaar
Speer 14-08-2015 Thomas van Ophem 71.03 meter Heiloo
110m horden 19-04-2015 Paul van der Gragt 15.42 sec Grootebroek
Discus 04-07-2014 Bram Westland 41.14 meter Roermond
1000m 03-08-2012 Iain Murdoch 2.31.19 min Heiloo
3000m steeple 28-07-2012 Iain Murdoch 9.00.63 min Hendon
10 kamp 25-09-2011 Bart van der Gragt 5255 punten Alkmaar
600m 08-07-2011 Kars van der Gragt 1.28.55 min Alkmaar
Hoogspringen 26-06-2011 Tom Heijens 2.01 meter Beverwijk
Verspringen 26-06-2011 Tom Heijens 6.95 meter Beverwijk
5000m baan 21-06-2009 Iain Murdoch 14.51.05 min Amersfoort
3000m 13-06-2009 Iain Murdoch 8.22.55 min Leiden
1609m 05-06-2009 Iain Murdoch 4.18.08 min Heerhugowaard
1500m 10-05-2008 Iain Murdoch 3.52.78 min Hoorn
Hink-stap-sprong 28-05-2007 Loek Bellord 13.28 meter Lisse
Polsstokhoogspringen 09-05-1999 Maurice Sanderss 3.90 meter Santpoort-Noord
42,2km 02-11-1997 Wil Does 2.32.21 min New York
16,1km 21-09-1997 Wil Does 50.23 min Zaandam
10km 14-04-1997 Wil Does 30.55 min Hilversum
21,1km 11-02-1996 Wil Does 1.09.08 min Beverwijk
15km 11-09-1994 Wil Does 50.38 min Apeldoorn

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
200m 23-02-2020 Mark Roosien 22.99 sec NK
60m 13-01-2018 Tijmen de Hart 7.03 sec Amsterdam
400m 06-03-2016 Jeroen Swinkels 50.52 sec Dordmund
Kogel 07-03-2015 Bram Westland 13.51 meter NK
800m 07-03-2015 Jeroen Swinkels 1.58.00 min NK
60m horden 12-01-2014 Paul van der Gragt 8.78 sec Amsterdam
50m 08-12-2012 Muus Evers 6.40 sec Zoetermeer
1500m 24-01-2004 Tom Bellord 4.21.88 min Zuidbroek
Verspringen 13-12-2003 Bram Westland 6.06 meter Gent
1000m 03-02-2002 Bram Westland 2.49.11 min Gent
Polsstokhoogspringen 15-02-1998 Maurice Sanders 3.50 meter Dordmund
Hoogspringen 08-12-1996 Edwin van der Schaaf 1.09 meter Den Haag
Hink-stap-sprong 10-02-1996 Edwin van der Schaaf 12.88 meter Den Haag

Dames Masters 35

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3000m steeple 01-07-2018 Bianca van Diepen 14.14.78 min Naaldwijk
Speer 02-10-2016 Florien Deken 22.60 meter Alkmaar
800m 02-10-2016 Bianca van Diepen 2.48.74 min Alkmaar
200m 02-10-2016 Bianca van Diepen 31.86 sec Alkmaar
Kogel 04-10-2015 Arianne Schipper 6.01 meter Alkmaar
Verspringen 04-10-2015 Arianne Schipper 3.73 meter Alkmaar
400m 06-04-2014 Bianca van Diepen 1.05.88 sec Hoorn
21,1km 25-03-2012 Lornah Kiplagat 1.12.19 min Lissabon
10km 12-02-2012 Lornah Kiplagat 32.27 min Schoorl
3000m 05-06-2011 Naomi Hendriksen 11.37.31 min Amstelveen
25km 06-03-2011 Naomi Hendriksen 1.52.09 min Den Helder
30km 05-09-2010 Naomi Hendriksen 2.18.05 min Amsterdam
42,2km 29-05-2010 Naomi Hendriksen 3.46.14 min Klazinaveen
100m 02-10-2005 Gerry van der Gragt 15.2 sec * Alkmaar

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
No items found.

Heren Masters 35

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Verspringen 02-09-2020 Bram Westland 5.68 meter Castricum
1500m 28-08-2020 Peter Jan Laverman 4.15.83 min Gouda
Discus 01-08-2020 Bram Westland 40.26 meter Ede
Speer 26-05-2019 Bram Westland 52.18 meter Alphen aan den Rijn
Kogel 14-04-2019 Bram Westland 13.21 meter Groningen
Gewichtwerpen 13-04-2019 Bram Westland 9.95 meter Steenbergen
Kogelslingeren 13-04-2019 Bram Westland 36.82 meter Steenbergen
3000m 05-04-2019 Peter Jan Laverman 9.51.08 min Alkmaar
400m 10-09-2018 Ruben Alba Arias 51.80 sec Malaga
800m 09-09-2018 Ruben Alba Arias 1.57.88 min Malaga
300m 03-08-2018 Ruben Alba Arias 38.16 sec Utrecht
200m 27-07-2018 Ruben Alba Arias 24.32 sec Haarlem
21,1km 01-11-2015 Gerard van den Berg 1.16.24 min Warmenhuizen
Zweedse estafette 11-05-2014 Jelle, Kenny,Roger, Jorge 2.42.29 sec Steenwijk
Hoogspringen 15-09-2013 Edwin van der Schaaf 1.60 meter Alphen aan den Rijn
Polsstokhoogspringen 22-04-2007 Kik van Swol 3.40 meter Delft
100m 02-04-2006 Kik van Swol 11.90 sec * Alkmaar

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
400m 22-02-2020 Peter Jan Laverman 53.84 sec NK
1500m 15-12-2019 Peter Jan Laverman 4.16.14 min Apeldoorn
800m 03-02-2019 Peter Jan Laverman 2.00.95 min  
Kogel 27-02-2011 Kik van Swol 12.67 meter NK
60m 01-03-2009 Kik van Swol 8.07 sec NK
Polsstokhoogspringen 01-03-2009 Kik van Swol 3.35 meter NK
Gewichtwerpen 25-10-2008 Kik van Swol 7.63 meter Zutphen

Dames Masters 40

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
3000m steeple 01-07-2018 Bianca van Diepen 14.14.78 min Naaldwijk
200m 02-10-2016 Bianca van Diepen 31.86 sec Alkmaar
800m 02-10-2016 Bianca van Diepen 2.48.74 min Alkmaar

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
No items found.

Heren Masters 40

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Speer 25-11-2018 Kik van Swol 50.04 meter Grootebroek
Kogel 05-06-2016 Kik van Swol 12.53 meter Hilversum
3000m steeple 03-05-2015 Ron van Diepen 9.46.97 min Amstelveen
Zweedse estafette 22-06-2014 Walter, Egon, Arthur en Roger 2.38.89 sec Heiloo
10km 29-09-2013 Ron van Diepen 32.32 min Utrecht
21,1km 04-11-2012 Gerard van den Berg 1.12.58 min Warmenhuizen
Kogelslingeren 08-05-2011 Kik van Swol 33.54 meter Assen
30km 13-02-2011 Marco Tazelaar 1.53.19 min Schoorl
Discus 17-05-2009 Jorge Luis Salazar 35.59 meter Alkmaar
16,1km 18-09-2005 Wil Does 54.05 min Zaandam
5000m baan 20-07-2005 Wil Does 15.42.04 min Leiden
3000m 29-06-2005 Wil Does 9.05 min Leiden
800m 05-05-2005 Fred van Kaam 2.06.44 min Heiloo
400m 01-05-2005 Fred van Kaam 55.77 sec Assendelft
1000m 29-04-2005 Fred van Kaam 2.44.01 min Alkmaar
1500m 06-06-2004 Fred van Kaam 4.24.05 min  
1609m 25-08-2000 Egon van der Peet 4.52.07 min Heerhugowaard
2000m 21-08-1998 Egon van der Peet 6.11.00 min Hoorn
200m 19-09-1997 Herman van Kampen 26.05 sec Heerhugowaard
100m 13-06-1997 Herman van Kampen 12.09 sec Heerhugowaard
25km 26-01-1997 Ron Peek 1.40.45 min Grootte Broek
Verspringen 28-09-1996 Kock van Montfoort 5.31 meter Alkmaar
Hoogspringen 28-09-1996 Kock van Montfoort 1.55 meter Alkmaar
42,2km 19-02-1995 Teun Ruiten 2.47.15 min Schoorl
15km 11-09-1994 Rob Koenen 54.35 min Apeldoorn

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Kogel 27-02-2011 Kik van Swol 12.67 meter NK
60m 12-12-2009 Wim Grapendaal 8.77 sec Alkmaar
50m 24-03-2001 Jan van der Gragt 7.37 sec Texel
200m 23-03-1997 Cock van Monfoort 27.04 sec Den Haag
800m 15-01-1995 Theo van der Schaaf 2.18.19 min Den Haag
1609m 30-01-1994 Theo van der Schaaf 5.05.41 min Den Haag
1500m 24-03-1991 Theo van der Schaaf 4.46.00 min Den Haag

Heren Masters 45

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Werp 5 kamp 28-04-2019 Kik van Swol 2907 punten Edam
Speer 25-11-2018 Kik van Swol 50.04 meter Grootebroek
10 kamp 05-09-2018 Kik van Swol 3132 punten Malaga
Discus 02-06-2018 Kik van Swol 32.88 meter Gouda
30km 11-02-2018 Gerard van den Berg 1.54.11 min Schoorl
42,2km 15-10-2017 Gerard van den Berg 2.43.02 min Wenen
16,1km 18-12-2016 Gerard van den Berg 57.55 min Assendelft
Kogelslingeren 26-04-2016 Kik van Swol 29.88 meter Woerden
20km 13-03-2016 Gerard van den Berg 1.12.05 min Celle
21,1km 01-11-2015 Gerard van den Berg 1.16.24 min Warmenhuizen
Kogel 05-06-2015 Kik van Swol 12.53 meter Hilversum
200m 05-10-2014 Rob de Wolf 26.93 sec Alkmaar
10km 09-02-2014 Marco Tazelaar 34.31 min Schoorl
1500m 27-06-2008 Fred van Kaam 4.31.94 min Utrecht
800m 15-06-2008 Fred van Kaam 2.08.10 min Drunen
100m 02-10-2005 Jan van der Gragt 13.00 sec Alkmaar
1000m 29-04-2005 Egon van der Peet 2.56.09 min Alkmaar
300m 10-04-2005 Jan van der Gragt 46.09 sec Alkmaar
5000m baan 23-05-2004 Egon van der Peet 17.03.28 min Hoorn
1609m 15-08-2003 Egon van der Peet 5.04.00 min Alkmaar
3000m 12-07-2003 Egon van der Peet 9.52.00 min Heiloo
2000m 23-05-2003 Egon van der Peet 6.22.00 min Den Helder
Verspringen 30-07-1999 Cock van Montfoort 4.97 meter Heiloo
Ultra 62,5km 09-11-1997 Huub Rohde 5.23.44 uur Aalsmeer
25km 03-03-1996 Roger Bellord 1.40.57 min Den Helder
Hoogspringen 24-09-1995 Cedo Paic 1.05 meter Alkmaar

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Kogel 05-02-2017 Kik van Swol 12.46 meter NK
60m 22-12-2002 Jan van der Gragt 8.62 sec Den Helder

Heren Masters 50

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
10km 16-05-2010 Egon van der Peet 36.07 min Hoorn
15km 26-12-2009 Egon van der Peet 56.41 min Bergen
21,1km 08-11-2009 Egon van der Peet 1.20.04 min Terschelling
16,1km 20-09-2009 Egon van der Peet 1.01.30 min Zaandam
3000m 01-08-2008 Egon van der Peet 10.21.61 min Heiloo
5000m weg 03-02-2008 Egon van der Peet 17.42 min Heerhugowaard
600m 02-09-2005 Theo van der Schaaf 1.49 min Alkmaar
Speer 29-04-2005 Theo van der Schaaf 26.06 meter Alkmaar
1000m 13-06-2003 Theo van der Schaaf 3.28.06 min Castricum
1500m 12-07-2002 Theo van der Schaaf 5.21.00 min Heiloo
Kogel 07-09-2001 Theo van der Schaaf 8.15 meter Den Helder
30km 12-03-2000 Bert Versteeg 2.15.10 min Zaandam
25km 05-03-2000 Bert Versteeg 1.50.05 min Schagen
400m 09-07-1999 Jelle van der Schaaf 58.08 sec Heiloo
200m 02-07-1999 Jelle van der Schaaf 26.05 sec Den Helder
400m horden 05-06-1999 Jelle van der Schaaf 1.09.47 sec Oud-Beijerland
100m 28-05-1999 Jelle van der Schaaf 12.09 sec Heerhugowaard
800m 16-05-1999 Cedo Paic 2.15.04 min Hilversum
Kogelslingeren 23-04-1999 Gosse van de Velde 44.09 meter Alkmaar
20km 21-03-1999 Bert Versteeg 1.28.01 min Spaarnewoude

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
1000m 23-12-2001 Roger Bellord 3.19.71 min Den Helder
50m 24-03-2001 Roger Bellord 8.05 sec Texel
200m 14-03-1999 Jelle van der Schaaf 27.00 sec Den Haag
60m 06-02-1999 Jelle van der Schaaf 8.47 sec Dordmund
400m 06-02-1999 Jelle van der Schaaf 60.32 sec Dordmund

Heren Masters 55

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
Speer 04-10-2015 Anton van de Bunt 32.08 meter Alkmaar
Verspringen 04-10-2015 Anton van de Bunt 4.19 meter Alkmaar
Discus 04-10-2015 Anton van de Bunt 20.43 meter Alkmaar
5 kamp 04-10-2015 Anton van de Bunt 1270 punten Alkmaar
21,1km 02-11-2014 Egon van der Peet 1.22.19 min Terschelling
1500m 22-06-2014 Egon van der Peet 5.00.91 min Heiloo
10km 12-02-2012 Egon van der Peet 36.54 min Schoorl
15km 26-12-2011 Egon van der Peet 1.00.10 min Bergen
16,1km 16-10-2011 Egon van der Peet 1.02.28 min Heerhugowaard
600m 03-07-2009 Theo van der Schaaf 1.53.99 min Alkmaar
Kogel 30-04-2008 Theo van der Schaaf 7.91 meter Heiloo
30km 10-02-2008 Paul Hak 2.16.11 min Schoorl
800m 17-08-2007 Theo van der Schaaf 2.34.94 min Heiloo
1000m 28-04-2006 Theo van der Schaaf 3.19.01 min Alkmaar
25km 07-03-2004 Bert Versteeg 1.57.23 min Schagen
400m 12-07-2001 Jelle van der Schaaf 58.70 sec Brisbane
200m 07-07-2001 Jelle van der Schaaf 26.62 sec Brisbane
100m 06-07-2001 Jelle van der Schaaf 13.08 sec Brisbane
400m horden 10-06-2000 Jelle van der Schaaf 1.08.40 sec Tilburg

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
50m 24-03-2001 Jelle van der Schaaf 7.26 sec Texel
60m 21-01-2001 Jelle van der Schaaf 8.44 sec Zuidbroek
200m 23-01-2000 Jelle van der Schaaf 27.45 sec Zuidbroek

Heren Masters 60

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
1000m 01-08-2014 Theo van der Schaaf 3.40.57 min Heiloo
800m 27-06-2014 Theo van der Schaaf 2.46.35 min Hoorn
3000m 06-06-2014 Siem Tesselaar 12.03.16 min Warmenhuizen
100m 23-08-2013 Theo van der Schaaf 15.09 sec Warmenhuizen
200m 29-06-2012 Theo van der Schaaf 31.70 sec Grootebroek
5 kamp 25-09-2011 Theo van der Schaaf 1981 punten Alkmaar
Discus 25-09-2011 Theo van der Schaaf 21.58 meter Alkmaar
16,1km 18-09-2011 Roger Bellord 1.08.56 min Amsterdam
15km 04-09-2011 Roger Bellord 1.06.42 min Amsterdam
400m 22-07-2011 Theo van der Schaaf 1.10.56 sec Heiloo
600m 08-07-2011 Theo van der Schaaf 1.59.11 min Alkmaar
Speer 08-07-2011 Theo van der Schaaf 24.63 meter Alkmaar
21,1km 19-06-2011 Roger Bellord 1.32.53 min Heemskerk
Kogel 02-06-2011 Theo van der Schaaf 8.52 meter Heiloo
10km 13-03-2011 Roger Bellord 41.09 min Heerhugowaard
1500m 26-09-2010 Roger Bellord 5.51.75 min Alkmaar
25km 02-03-2008 Bert Versteeg 1.57.09 min Schagen

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
800m 08-12-2012 Theo van der Schaaf 2.51.59 min Alkmaar

Heren Masters 65

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
800m 23-08-2020 Theo van der Schaaf 3.17.81 min Alkmaar
21,1km 26-06-2016 Siem Tesselaar 1.39.26 min Heemskerk
1500m 11-06-2016 Siem Tesselaar 5.29.33 min Amersfoort
5000m baan 11-06-2016 Siem Tesselaar 21.00.79 min Amersfoort
3000m 27-05-2016 Siem Tesselaar 12.12 min Hoorn
5 kamp 04-10-2015 Theo van der Schaaf 562 punten Alkmaar
Verspringen 04-10-2015 Theo van der Schaaf 2.90 meter Alkmaar
Discus 04-10-2015 Theo van der Schaaf 18.68 meter Alkmaar
Speer 04-10-2015 Theo van der Schaaf 19.87 meter Alkmaar
16,1km 21-09-2015 Roger Bellord 1.19.00 min Zaandam
300m horden 15-06-2014 Jelle van der Schaaf 51.97 sec Utrecht
200m 15-06-2014 Jelle van der Schaaf 28.97 sec Utrecht
400m 14-06-2014 Jelle van der Schaaf 1.05.13 sec Utrecht
100m 11-05-2014 Jelle van der Schaaf 13.93 sec Steenwijk

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
800m 14-12-2019 Theo van der Schaaf 3.31.14 min Alkmaar
400m 29-03-2014 Jelle van der Schaaf 1.06.39 sec Budapest
200m 16-02-2014 Jelle van der Schaaf 29.13 sec NK
60m 15-02-2014 Jelle van der Schaaf (2e NK) 8.99 sec NK

Heren Masters 70

Outdoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
200m 11-06-2017 Jelle van der Schaaf 28.85 sec Gouda
100m 10-06-2017 Jelle van der Schaaf 14.01 sec Gouda
400m 05-11-2016 Jelle van der Schaaf 1.04.49 sec Perth
300m horden 31-10-2016 Jelle van der Schaaf 50.86 sec Perth

Indoor

Onderdeel Datum Naam Prestatie Plaats
60m 03-02-2018 Jelle van der Schaaf 8.89 sec NK
50m 23-12-2017 Jelle van der Schaaf 7.65 sec Utrecht
400m 25-03-2017 Jelle van der Schaaf 1.06.74 sec Daegu
200m 23-03-2017 Jelle van der Schaaf 29.25 sec Daegu